A Pentel színes tűfilc egy vékony hegyű, műanyag írócsúccsal és vízbázisú (dye) tintával ellátott tűfilc, amely a Pentelre jellemző kiemelkedő minőséget képviseli.-kifejezetten ajánlott finom íráshoz, javításhoz, rajzoláshoz és vázlatkészítéshez
-írásvastagság: 0,4 mm
-pontos és precíz vonalvezetést tesz lehetővé
-élénk, gazdag színeknek köszönhetően a munka nemcsak pontos, hanem látványos is
-használat után a tinta kiszáradásának elkerülése érdekében mindig gondosan zárd vissza a kupakot
-megbízható társ a mindennapokbanGyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
Best Label Kft.
8184 Balatonfűzfő hrsz.: 1498/321.
info@bestlabel.hu
www.bestlabel.hu
dupla végű ecstirón puha hegyekkel
ideális azoknak, akik igazán különleges szövegeket és dizájnt szeretnének létrehozni
Rajzoláshoz, színezéshez, illu..
A Pentel NN50 alkoholos marker tökéletes választás azok számára, akik megbízható, tartós és környezettudatos jelölőt keresnek.-kiválóan alkalmas precí..
- 13-as típusú finomdrót tűzőkapocs szövetek, feliratok és dekoráció rögzítéséhez
- a legkevésbé látható munka!
- az MS610, R13, R83, R23, R30, R33, MS813, R19, ESN113, R213 típusokhoz
- horganyzott kapocs
- vékony huzal a láthatatlan munkához
- erős tűzőkapocs a kiváló teljesítmény érdekében
- spec..
- tűhegyű rollertoll
- egyedülálló, hőérzékeny tinta: a tinta színe -10 °C és + 60 °C között látható
- a leírt szöveg a toll végén található gumival való dörzsölés hatására eltűnik, majd korlátlan alkalommal újraírható és újra kitörölhető
- erős wolfram-karbid heggyel és gumimarkolattal a kényelmes ..
A tanulás is könnyebben megy, ha van egy olyan füzeted, amit örömmel veszel elő a táskádból. A #COOL by Victoria dizájnfüzetei között biztosan megtalálod a kedvenceidet. Ugye tudsz majd választani az extracuki és a legmenőbb minták közül?-fényes, fóliázott borító-70 g/m2 fehér füzetpapír-margóvonall..
Egy körző, ami ötvözi a funkcionalitást és a modern kialakítást! Praktikus, kettős funkciójú kialakításának köszönhetően a szárak összezárásával ceruzaként is használható. A hagyományos körzőkkel ellentétben automata grafitmechanikával rendelkezik: nem kell nyomni, a hegy használat közben adagolódik..