Menü
Kosár tartalma

Főoldal > Üzemeltetés > Konyhai termékek > Ásványvizek, üdítőitalok, gyümölcslevek > Szénsavas ásványvizek

Ásványvíz, szénsavas, SZENTKIRÁLYI, 0,5 l

Ásványvíz, szénsavas, SZENTKIRÁLYI, 0,5 l
Ásványvíz, szénsavas, SZENTKIRÁLYI, 0,5 l
201 Ft
Nettó ár:
159 Ft


+50 Ft / db

egyutas palack

  • Készlet: Készleten
  • Mennyiségi egység: db
  • Cikkszám: KHI090V

A műanyag-, üveg- és fémpalackok értékesítésekor kétfajta árazással találkozhatunk. Az úgynevezett egyutas (nem újrahasználható) palackokért egységesen 50 forint többletet kell fizetni, amelyet a vásárló a visszaváltáskor megkap, míg a többutas (újrahasználható) palackok esetében a visszaváltási díjat a gyártó határozza meg.

A frissítő, rendkívül tiszta Szentkirályi ásványvíz nitrin- és nitrátmentes frissítő remek választás a magas vérnyomástól szenvedő egyének és kisgyermekek számára is. Az alacsony ásványianyag- és nátrium-klorid tartalommal rendelkező ásványvíz 206 méter mélyen található föld alatti forrásból származik.-tökéletes tisztaságú szénsavval dúsított ásványvíz -forralás nélkül adható újszülötteknek és csecsemőknek is -vastalanítva -nitrit és nitrát nem mutatható ki -Ph érték 7,4 -összes oldott ásványi anyag: 520 mg/l -űrtartalom: 0,5 l -kiszerelés: 18 db/zsugor

Írjon véleményt a termékről!

Kérjük lépjen be vagy regisztráljon az értékelés leadásához!

Akciós termékek

A Perfetto univerzális mosógél tökéletes tisztaságot biztosít az egész ruhatárad számára!- hatékony tisztítás és friss illat - ideális fehér és színes ruhák mosásához - mélyen behatol a szövetekbe, hatékonyan eltávolítja a foltokat, miközben friss és kellemes illatot hagy maga után - hatékony form..
1 948 Ft 1 560 Ft Nettó ár:1 229 Ft
Pentel "Easyflo" táblamarkerhez utántöltő patron. Csak egyszerűen tolja be, piszokmentes patron...
606 Ft 537 Ft Nettó ár:423 Ft
- vékony és pontos írás - rozsdamentes fém hegy a hosszú élettartamért - hatszög alakú, világszerte ismert csíkos dizájn - műszaki rajzhoz kiválóan alkalmas - hosszú ideig nem szárad ki kupak nélkül - szellőző kupak - PP tolltest - vízbázisú tinta - vonalvastagság: 0,4 mm..
409 Ft 365 Ft Nettó ár:287 Ft
"Többcélú papír ideális folyadékok felitatására és kéztörlésre is.Többcélú – a legtöbb törlési feladathoz Folyadékok felitatására Kéztörlésre is alkalmas Étellel érintkezhet Tork Easy Handling™, könnyen hordozható, nyitható és kilapítható csomagolás 2 rétegűKiszerelés: 6 tekercs/kartonGyártó c..
37 230 Ft 29 718 Ft Nettó ár:23 400 Ft
505A kompatibilis: Hp Laserjet P2035/2055, 2300 oldal..
13 802 Ft 12 422 Ft Nettó ár:9 781 Ft
Ez a stílusos és könnyű okosóra tökéletes eszköz arra, hogy támogassa Önt a utazásai során.-teljes érintőképernyő -tartós fém burkolat -edzett üveg -IP67 vízálló (rövid idejű vízbe merítés akár 1 m mélységig) -kompatibilitás az iOS 10.0+ és az Android 5.0+ rendszerrel -időjárási információk -optim..
15 685 Ft 12 546 Ft Nettó ár:9 879 Ft
Íves kéztörlő, jó nedvszívó és higiénikus. Megújított elnevezéssel a régi Z formahajtogatás. Fehér színű, 2 rétegű. Lapméret: 25*23 cm Kiszerelés: 150 lap/ csomag, 20 csomag/karton„A korábbi BokkPaper új márkanév (Lucart Professional) alatt futó terméke, változatlan minőséggel és specifikációkkal...
16 345 Ft 14 166 Ft Nettó ár:11 154 Ft