Kiválóan eltávoltja az megtapadt szennyeződéseket az ablakon. Eltünteti a foltokat, maszatokat, a port. Foltmentes ragyogást biztosít. Szórófejes kisz..
Kiválóan eltávoltja az megtapadt szennyeződéseket az ablakon. Eltünteti a foltokat, maszatokat, a port. Foltmentes ragyogást biztosít. Szórófejes kisz..
Hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, csíkmentesen száradó felületet biztosít.
Alkalmas ablaküvegek, tükrök, ablakkeretek- és párkányok tisztítá..
POOL PARTY Frixion radírozható golyóstoll-egyedülálló, hőérzékeny tinta: a tinta színe -10 °C és + 60 °C között látható-a leírt szöveg a toll végén található gumival való dörzsölés hatására eltűnik, majd korlátlan alkalommal újraírható és újra kitörölhető-erős wolfram-karbid heggyel és gumimarkolatt..
- 300 db névjegykártya tárolására alkalmas
- a névjegyek rugalmas elhelyezése
- egyszerű, praktikus tárolási mód
- a rolós fedél megvédi a névjegykártyákat a szennyeződésektől
- maximum 67x102 mm méretű névjegykártya számára
- 8 db-os A-Z regiszterrel
- feliratozható címkével
- 8 színváltozat
- mére..
- áttetsző
- könnyen felragasztható
- egész felületén tapad
- egész évben védi a felületet az esetleges szennyeződésektől, sérülésektől
- vastagság: 50 mikron..
Az USB-meghajtók ma már nélkülözhetetlen eszköznek tekinthetők, hiszen USB-csatlakozó szinte minden számítógépen megtalálható, és egyre több gépkocsiban, DVD- és multimédia-lejátszóban, TV-készüléken, digitális képkeretben stb. is megjelenik.A Verbatim PinStripe USB-meghajtója kitolható érintkez..
- vékony és pontos írás
- rozsdamentes fém hegy a hosszú élettartamért
- hatszög alakú, világszerte ismert csíkos dizájn
- műszaki rajzhoz kiválóan alkalmas
- hosszú ideig nem szárad ki kupak nélkül
- szellőző kupak
- PP tolltest
- vízbázisú tinta
- vonalvastagság: 0,4 mm..