Menü
Kosár tartalma

Főoldal > Üzemeltetés > Konyhai termékek > Tejek és növényi italok

Növényi ital, dobozos, 1 L, ALPRO , cukormentes zab

Növényi ital, dobozos, 1 L, ALPRO , cukormentes zab
Növényi ital, dobozos, 1 L, ALPRO , cukormentes zab
1 263 Ft
Nettó ár:
995 Ft
  • Készlet: Készleten
  • Alapegység: 1
  • Mennyiségi egység: db
  • Cikkszám: KHTEJAZNS
Az Alpro növényi alapú termékcsaládjának kedvelt itala 100%-ban növényi alapú, vegán, természetes módon laktózmentes. Kalciumforrás és B2-, B12- és D-vitamint tartalmaz. Zabálnivaló zab. Tele jósággal. Az Alpro pedig megtalálta a módját, hogy egy teljesen egyedülálló italt készítsen az Európában termesztett zabból. Rostot és kalciumot tartalmaz, cukrot és édesítőszert viszont nem. Így amit kapsz, az semmi más, csak a jó öreg, valódi zab hamisítatlan íze.Tárolási információ: száraz, hűvös helyen, felbontás után hűtve tárolandó!Ez szuperjó! Megtaláltuk a módját, hogy egy teljesen egyedi italt készítsünk az Európában betakarított zabból. Rostban és kalciumban gazdag, cukormentes és egyáltalán nem tartalmaz édesítőszert. Csak a zab letisztult ízét.

Írjon véleményt a termékről!

Kérjük lépjen be vagy regisztráljon az értékelés leadásához!

Akciós termékek

- műanyag, üveg, fém, fa, illetve szinte minden felület feliratozására, jelölésére alkalmas - alkoholbázisú, permanent festékkel töltött marker - írásképe száradás után törlés- és vízálló - vágott csúccsal, klipszes kupakkal - gyorsan szárad - a kupak színe megegyezik a tinta színével - vonalvastags..
537 Ft 386 Ft Nettó ár:304 Ft
Egyrekeszes, cső alakú tolltartó-erős fém cipzár -ellenálló, neoprén anyag -Harry Potter minta -méret: 200x75x75 mm..
5 143 Ft 1 965 Ft Nettó ár:1 547 Ft
- rollertoll betét "Frixon Ball" és "Frixion Clicker" tollakhoz - egyedülálló, hőérzékeny tinta: a tinta színe -10 °C és + 60 °C között látható - erős wolfram-karbid hegy - írásvastagság: 0,35 mm - golyóátmérő: 0,7 mm - használata nem ajánlott szerződések, iskolai naplók, bizonyítványok illetve bárm..
2 559 Ft 1 808 Ft Nettó ár:1 424 Ft
kemény "Softwave" borító, a spirálozásnak köszönhetően könnyen kinyílik beilleszthető index az egyszerű rendszerezésért perforált és lyukasztott lapok praktikus tárolózseb a borító hátulján 80 g/m2..
6 365 Ft 5 600 Ft Nettó ár:4 410 Ft
Irodában és iskolában is közkedvelt írószer a tinta kiemelkedően szép kék színe és megbízhatósága miatt. Azoknak ajánlott, akik szeretik a vékonyan író tollat.-a tinta különlegessége, hogy az idő múlásával is látható marad az írás és nem károsítja a papírt -klasszikus formájú tolltest -cserélhet..
277 Ft 264 Ft Nettó ár:208 Ft
SmartFit rendszer a tenyérméret alapján megmutatja a helyes beállítást '-segíti a notebook szellőzését -felemeli a notebook képernyőjét szemmagasságba, így nem fáradnak el a nyak- és hátizmok -infrasugarat átengedő előlap -csúszásgátló talpak -12-17" laptop méretig -garancia: 2 év..
15 321 Ft 13 482 Ft Nettó ár:10 616 Ft
- az igazán puha írás és telt színek kedvelőinek - Európa több országban ez a legjobban eladott zseléstoll - ellenálló anyagú (wolfram-karbid) hegy - gumírozott markolat - cserélhető betét - látható tintaszint, nyomógombos - vonalvastagság: 0,32 mm..
959 Ft 878 Ft Nettó ár:692 Ft