Menü
Kosár tartalma

Főoldal > Irodaszer > Hobby és kreatív termékek > Készségfejlesztő termékcsalád

Puzzle, kör alakú, 48 darabos, APLI Kids "Circular Puzzle", világtérkép

Puzzle, kör alakú, 48 darabos, APLI Kids "Circular Puzzle", világtérkép
Puzzle, kör alakú, 48 darabos, APLI Kids "Circular Puzzle", világtérkép
8 272 Ft
Nettó ár:
6 513 Ft
  • Készlet: Készleten
  • Alapegység: 1
  • Mennyiségi egység: db
  • Súly: 0.55kg
  • Méretek (szé x ma x mé): 161.00cm x 203.00cm x 161.00cm
  • Cikkszám: LCA18201
APLI Kids: Kreatív időtöltés a puzzle világában!Kör alakú puzzle, mely földünk térképét mutatja be játékos formában. A játék során felfedezhetjük a különböző kontinenseket és óceánokat.A puzzle kiálóan alkalmas gyerekek számára, mert a játék folyamán rengeteg készségüket fejleszti: hatással van a koncentrációkészségükre, a figyelmükre, memóriájukra egyaránt. Segítségével fejleszthetők a finommotorikus képességek, forma felismerés, szem-száj koordináció és logikai képességek egyaránt.- 48 darabos puzzle - praktikus, hordozható dobozban - a kirakott puzzle átmérője: kb. 50 cm - a csomag tartalmaz egy posztert, mely a kirakott puzzle végleges mintáját, méretét is mutatja, ezzel segítve a kisebbeknek is a kirakást - kisebb gyerekek számára is ideáils: vastag kartonból készül, így tartós, nem gyűrődik - 5 éves kortól ajánlottBiztonsági figyelmeztetések: Apró alkatrészeket tartalmazhat. Fulladásveszély. Felnőtt felügyelete mellett használható.

Írjon véleményt a termékről!

Kérjük lépjen be vagy regisztráljon az értékelés leadásához!

Akciós termékek

Merüljünk el a Barbie univerzumban a Maped új kollekciójával. A Barbie időtlen és nagyon szerethető, a kollekció pedig stílusos, és magabiztosságot sugároz. Ezekkel a csajos, kreatív játékokkal csak úgy szalad az idő. Hagyd hogy képzeleted szárnyra kapjon!A készlet tartalma: -4 db színes, Barbie-s..
4 515 Ft 3 054 Ft Nettó ár:2 405 Ft
Egyrekeszes, cső alakú tolltartó-erős fém cipzár -ellenálló, neoprén anyag -a Griffendél Ház mintájával -méret: 200x75x75 mm..
5 143 Ft 1 568 Ft Nettó ár:1 235 Ft
A polipropilén könyökalátét optimális védelmet nyújt a szennyeződések és folyadékok ellen. Finom, lágy árnyalataikkal diszkréten beleolvadnak az otthoni vagy munkahelyi légkörbe. Sima és kényelmes írófelületet biztosít, továbbá egyenletes felülete miatt egérpadként is kiválóan alkalmazható.- újra..
16 857 Ft 10 732 Ft Nettó ár:8 450 Ft
3 rétegű papír zsebkendő. Klasszikus, illatmentes. 100 db/csomag. Magyar termék...
429 Ft 347 Ft Nettó ár:273 Ft
- vékony és pontos írás - rozsdamentes fém hegy a hosszú élettartamért - hatszög alakú, világszerte ismert csíkos dizájn - műszaki rajzhoz kiválóan alkalmas - hosszú ideig nem szárad ki kupak nélkül - szellőző kupak - PP tolltest - vízbázisú tinta - vonalvastagság: 0,4 mm..
429 Ft 386 Ft Nettó ár:304 Ft
Újrahasznosított kukazsák termékeink csak szelektív hulladékgyűjtésből származó PE fóliából készül, hatékonyan felhasználva a környezetünkben meglévő, összegyűjtött műanyag hulladékot. Az anyag vastagsága megbízható használatot tesz lehetővé, akár műanyag, papír vagy zöldhulladék gyűjtését végzik v..
974 Ft 877 Ft Nettó ár:690 Ft
A világ különböző tájainak kíváló termőterületeiről származó, válogatott kávészemekből készül. Fajtánként külön pörkölt kávébabból, egyedi receptúra alapján. Harmonikus íz, különleges aroma.Kiszerelés: 1000 g ..
8 759 Ft 7 430 Ft Nettó ár:5 850 Ft
Timeres töltő ,2 vagy 4 akkumulátor töltéséhez, 2/7 AA-AAA-hoz (üres)..
10 530 Ft 7 956 Ft Nettó ár:6 265 Ft