Menü
Kosár tartalma

Főoldal > Irodaszer > Írószerek > Rollertollak > Cserélhető betétes rollertollak

Rollertoll készlet, 0,35 mm, törölhető, nyomógombos, PILOT "Frixion Ball Plus", 4 különböző szín

Rollertoll készlet, 0,35 mm, törölhető, nyomógombos, PILOT "Frixion Ball Plus", 4 különböző szín
Rollertoll készlet, 0,35 mm, törölhető, nyomógombos, PILOT "Frixion Ball Plus", 4 különböző szín
5 457 Ft
Nettó ár:
4 297 Ft
  • Készlet: Készleten
  • Cikkszám: PFB448105
A PILOT FriXion Ball A szabadalmaztatott Pilot törölhető hőérzékeny tintának köszönhetően hatékonyságot és tiszta írást tesz lehetővé.-háromszög alakú alsó részének köszönhetően a Frixion Ball+ még kényelmesebb írást tesz lehetővé -diszkrét és elegáns matt fekete test -első radírozható, környezetbarát toll -82%-ban újrahasznosított műanyagból készül -a toll újratöltése csökkenti a műanyag hulladékot, és 70%-kal kevesebb CO2-t bocsát ki a légkörbe -készlet tartalma: zöld, kék, piros és fekete színű toll

Írjon véleményt a termékről!

Kérjük lépjen be vagy regisztráljon az értékelés leadásához!

Akciós termékek

A termékhez kialakított színes, nyomtatott, adagoló kartondoboz megvédi az alufóliát a sérüléstől, szennyeződéstől. A hozzátartozó műanyag vágóéllel praktikusan, igény szerinti méretben adagolható, darabolható a hosszúság. A praktikus csomagolás és a 29 cm széles erős alufólia a gasztronómia felhasz..
15 024 Ft 12 019 Ft Nettó ár:9 464 Ft
- extra nagy tintatartály biztosítja a hosszú élettartamot - nyomógombos tollszerkezet: speciális mechanizmus a tollhegy akadálymentes visszahúzására - kényelmes fogórész a fáradtság-mentes írásért - a tinta színével megegyező tolltest - íráshossz: 5500 m - vonalvastagság: 0,38 mm - cserélhető betét..
414 Ft 380 Ft Nettó ár:299 Ft
Pentel "Easyflo" táblamarkerhez utántöltő patron. Csak egyszerűen tolja be, piszokmentes patron...
606 Ft 461 Ft Nettó ár:363 Ft
Az F-301 golyóstoll rozsdamentes acél tollteste a stílus és a tartósság záloga. Üzleti felhasználásra ajánlott megbízhatósága és kifinomult megjelenése miatt.-rozsdamentes acél tolltest -fém klipsz -az írás színe kék -bordázott fogórész -vonalvastagság: 0,24 mm -betét típusa: F..
779 Ft 700 Ft Nettó ár:551 Ft
- vékony és pontos írás - rozsdamentes fém hegy a hosszú élettartamért - hatszög alakú, világszerte ismert csíkos dizájn - műszaki rajzhoz kiválóan alkalmas - hosszú ideig nem szárad ki kupak nélkül - szellőző kupak - PP tolltest - vízbázisú tinta - vonalvastagság: 0,4 mm..
411 Ft 381 Ft Nettó ár:300 Ft
méretek: 21 x 23,4 cm kiszerelés: 20 csom/karton 32 karton/raklap..
27 819 Ft 24 303 Ft Nettó ár:19 136 Ft
Üveg tervezőtábla az otthoni vagy munkahelyi teendők megtervezéséhez. A felület ideális emlékeztetők, találkozók és listák feljegyzéséhez. A prémium minőségű üveg alapanyag ellenáll a tintafoltoknak, tollnyomoknak és karcolásoknak; egyszerűen írjon rá és törölje le.- szárazon törölhető - üveg, mág..
36 900 Ft 23 940 Ft Nettó ár:18 850 Ft
- táblakréta - kiválóan látszik a táblán - pormentes - könnyen törölhető - nem hagy nyomot a kezen..
2 567 Ft 1 899 Ft Nettó ár:1 495 Ft