Menü
Kosár tartalma

Főoldal > Irodaszer > Írószerek > Rostirónok és tűfilcek

Tűfilc készlet, 0,4 mm, UNI "Emott Island", 5 különböző szín

Tűfilc készlet, 0,4 mm, UNI "Emott Island", 5 különböző szín
Tűfilc készlet, 0,4 mm, UNI "Emott Island", 5 különböző szín
2 683 Ft
Nettó ár:
2 113 Ft
  • Készlet: Készleten
  • Cikkszám: TUSZIGET5
Az uni EMOTT egy tökéletes eszköz arra, hogy alkotásainkkal kifejezzük érzelmeinket, vagy éppen csak stílusosan jegyzeteljünk.-tollhegye külső borítással rendelkezik, amely megakadályozza a hegy elhajlását vagy szétválását -egyenletes vonalvastagság -vonalvastagság: 0,4 mm -vízálló pigmenttintát tartalmaz, ami nem folyik el és nem fakul ki -nem üt át a papíron, így bullett journal vezetésre és színezésre is kiválóan alkalmas -SZIGETVILÁG SZÍNEI készlet tartalmazza a következő színeket: égkék, türkiz, fenyő zöld, sötétsárga, barna -a termék csomagolása nem tartalmaz műanyagot

Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége:
MITSUBISHI PENCIL Europe
32. Avenue Pierre Grenier92100 Boulogne-Billancourt France
info.uni@mpuni-eu.com
www.uniball.com

Írjon véleményt a termékről!

Kérjük lépjen be vagy regisztráljon az értékelés leadásához!

Akciós termékek

A Pentel színes tűfilc egy vékony hegyű, műanyag írócsúccsal és vízbázisú (dye) tintával ellátott tűfilc, amely a Pentelre jellemző kiemelkedő minőséget képviseli.-kifejezetten ajánlott finom íráshoz, javításhoz, rajzoláshoz és vázlatkészítéshez -írásvastagság: 0,4 mm -pontos és precíz vonalvezet..
362 Ft 332 Ft Nettó ár:261 Ft
pasztell rózsaszín vízbázisú festék ferdén vágott hegy kiváló fedés..
355 Ft 348 Ft Nettó ár:274 Ft
- textíliák pl.: pamut, selyem, vászon stb., ruházat pl.: tornacipő, póló, táska stb. dekorálására, írására, jelölésére alkalmas marker - kerekített csúccsal - vízbázisú festékkel töltve - rendkívüli színtartóssággal és magas fényállósággal - a dekoráció rögzítése gőzmentes bevasalással történik - r..
400 Ft 343 Ft Nettó ár:270 Ft
Mágneses díszdobozban egy profi késkészlet.-antibakteriális felület -rozsdamentes acél penge -ergonomikus, puha tapintású fogantyúk Tartalma: 20 cm-es szakácskés 20 cm-es szeletelőkés 13 cm-es általános kés 8.75 cm-es hámozókés..
6 761 Ft 4 733 Ft Nettó ár:3 727 Ft
Íves kéztörlő, jó nedvszívó és higiénikus. Megújított elnevezéssel a régi Z formahajtogatás. Fehér színű, 2 rétegű. Lapméret: 25*23 cm Kiszerelés: 150 lap/ csomag, 20 csomag/karton„A korábbi BokkPaper új márkanév (Lucart Professional) alatt futó terméke, változatlan minőséggel és specifikációkkal...
16 345 Ft 14 166 Ft Nettó ár:11 154 Ft
Notebook hátizsák 15,6" méretig Elegáns és sportos hátizsák, amely magas minőségű vízálló polyester 600D anyagból készült Fő rekesze párnázott, laptopját csat tartja biztonságban. Tablettartó: 10.1" méretig Elülső zippzáros rekesz rendezővel telefonnak és kártyáknak Rejtett zseb az útlevélnek, irat..
21 083 Ft 14 758 Ft Nettó ár:11 621 Ft
A Jolie® naptár egyszerre lesz a legjobb barátnő, az igazi prolémamegoldó, a programszervező és a felhőtlen boldogság, egy naptár a legjobb ötletekhez vagy épp a közös megbeszélésekhez. Borítói nőiesek, elegánsak, játékosak, stílusosak vagy épp visszafogottak - sokszínűek, akár a hölgyek. Gyönyörű n..
5 704 Ft 1 634 Ft Nettó ár:1 287 Ft
Lézertoner FS C2026, 2126 nyomtatókhoz..
19 581 Ft 6 587 Ft Nettó ár:5 187 Ft