Menü
Kosár tartalma

Főoldal > Üzemeltetés > Konyhai termékek > Ásványvizek, üdítőitalok, gyümölcslevek > Üdítőitalok

Üdítőital, szénsavas, 0,5 l, COCA COLA

Üdítőital, szénsavas, 0,5 l, COCA COLA
Üdítőital, szénsavas, 0,5 l, COCA COLA
528 Ft
Nettó ár:
416 Ft


+50 Ft / db

egyutas palack

  • Készlet: Készleten
  • Mennyiségi egység: db
  • Cikkszám: KHI050V

A műanyag-, üveg- és fémpalackok értékesítésekor kétfajta árazással találkozhatunk. Az úgynevezett egyutas (nem újrahasználható) palackokért egységesen 50 forint többletet kell fizetni, amelyet a vásárló a visszaváltáskor megkap, míg a többutas (újrahasználható) palackok esetében a visszaváltási díjat a gyártó határozza meg.

A Coca-Cola minden idők legnépszerűbb és legnagyobb számban értékesített üdítőitala, egyben a világ egyik legismertebb márkája. Dr. John S. Pemberton 1886-ban, a Georgia állambeli Atlantában bemutatott találmánya először a Jacob’s gyógyszertár italpultjánál volt kapható, ahol a Coca-Cola szirupot szénsavas vízzel vegyítették. A Coca-Cola szabadalmát 1887-ben jegyezték be, 1893-ban védjegyezték a márkát, 1895-től pedig már az Egyesült Államok teljes területén árusították. 1899-ben a Coca-Cola megkezdte a franchise rendszerű palackozást az Egyesült Államokban, 1906-ban pedig elindult a palackozás nemzetközi terjeszkedése.A Coca-Cola része életünk nagy pillanatainak, ott van a mindennapokban is, hogy jobbá tegye azokat. Ez a Coke varázsa. Minden nap, mindenhol, mindenkor.-szénsavas frissítő üdítőital -űrtartalom: 0,5 l

Írjon véleményt a termékről!

Kérjük lépjen be vagy regisztráljon az értékelés leadásához!

Akciós termékek

Európa legmenőbb tűfilce!- vékony és pontos írás - rozsdamentes fém hegy a hosszú élettartamért - hatszög alakú, világszerte ismert csíkos dizájn - műszaki rajzhoz kiválóan alkalmas - hosszú ideig nem szárad ki kupak nélkül - szellőző kupak - PP tolltest - vízbázisú tinta - vonalvastagság: 0,4 mm..
429 Ft 386 Ft Nettó ár:304 Ft
Az Avide LED-fényforrások a hagyományos izzókat helyettesítő magas hatékonyságú LED-ek. Tökéletesek háztartásokban található világítástechnikai megoldások lecserélésére.-technológia: hagyományos LED -foglalat: E14 -forma: gyertya -clip típusa: SMD2835 -fényforrás teljesítménye: 2,5W -hagyományos i..
893 Ft 802 Ft Nettó ár:632 Ft
Névjegykártya formátumú fólia meleglamináláshozméret: 60 x 95 mm (névjegykártya méret) Vastagság (mikron): 80 Felülete: fényes Védelem szintje: alap Kiszerelés: 100 db/csomag ..
1 800 Ft 1 237 Ft Nettó ár:974 Ft
- praktikus megoldás kisebb projektek dokumentumainak rendszerezéséhez - a dokumentumok könnyen szortírozhatók az elválasztólapok segítségével típus vagy prioritás alapján - gyors és egyszerű megoldás a dokumentumok szállítására vagy tárolására az iskolában, irodában és irodán kívül - élénk színekbe..
6 497 Ft 5 407 Ft Nettó ár:4 258 Ft
Kétrétegű kéztörlő tekercs, automata adagolóhoz„A korábbi BokkPaper új márkanév (Lucart Professional) alatt futó terméke, változatlan minőséggel és specifikációkkal.”..
17 302 Ft 14 628 Ft Nettó ár:11 518 Ft
Erősen szennyezett felületekre és száraz kéztörlésre is alkalmas. Általános felhasználásra, felitatás jellegű törlésre.Nagy nedvszívó kapacitás jellemzi a terméket. Oldószeres tisztításra korlátozottan alkalmas. Használatával a keletkezett veszélyes hulladék mennyisége minimalizálható.Termék..
19 482 Ft 16 609 Ft Nettó ár:13 078 Ft
Háromszögletű grafitceruza B keménység csíkos ceruzatest..
102 Ft 97 Ft Nettó ár:77 Ft
Íves kéztörlő, jó nedvszívó és higiénikus. Megújított elnevezéssel a régi Z formahajtogatás. Fehér színű, 2 rétegű. Lapméret: 25*23 cm Kiszerelés: 150 lap/ csomag, 20 csomag/karton„A korábbi BokkPaper új márkanév (Lucart Professional) alatt futó terméke, változatlan minőséggel és specifikációkkal...
16 345 Ft 14 166 Ft Nettó ár:11 154 Ft