Menü
Kosár tartalma

Főoldal > Üzemeltetés > Konyhai termékek > Ásványvizek, üdítőitalok, gyümölcslevek > Üdítőitalok

Üdítőital, szénsavas, 2,25 l, FANTA, narancs

Üdítőital, szénsavas, 2,25 l, FANTA, narancs
Üdítőital, szénsavas, 2,25 l, FANTA, narancs
1 453 Ft
Nettó ár:
1 144 Ft


+50 Ft / db

egyutas palack

  • Készlet: Készleten
  • Alapegység: 2
  • Mennyiségi egység: db
  • Súly: 2.38kg
  • Méretek (szé x ma x mé): 365.00cm x 120.00cm x 120.00cm
  • Cikkszám: KHI239V

A műanyag-, üveg- és fémpalackok értékesítésekor kétfajta árazással találkozhatunk. Az úgynevezett egyutas (nem újrahasználható) palackokért egységesen 50 forint többletet kell fizetni, amelyet a vásárló a visszaváltáskor megkap, míg a többutas (újrahasználható) palackok esetében a visszaváltási díjat a gyártó határozza meg.

A Fanta Narancs nyelvet bizsergetően izletes, narancs szénsavas üdítőital cukorral és édesítőszerekkel, meglepően intenzív és frissítő narancs ízzel (5% gyümölcslétartalommal). A merész, pezsgő, mindent betöltő ízvilág természetes módon stimulálja az érzékeket. A Fanta lehetőséget ad a fiataloknak, hogy szabadjára engedjék kreativitásukat, amikor együtt szórakoznak.-5% gyümölcstartalom (narancslé) -új, ellenállhatatlan íz -űrtartalom: 2,25 l

Írjon véleményt a termékről!

Kérjük lépjen be vagy regisztráljon az értékelés leadásához!

Akciós termékek

D1 szabványos címke: eltávolítható, többféle felületre tapad, a hátoldala könnyen lefejthető, vízálló, UV-álló, -18 és 150° C közötti hőmérsékeleten tart a szalagok a DYMO LM gépekkel használhatóak a kazetta megjelölésénél először a szalag színe, majd a betű színe van feltüntetve..
13 274 Ft 11 681 Ft Nettó ár:9 198 Ft
Az egyszerű és gazdaságos megoldást keresők számára kiváló, soha nem okoz csalódást! Irodai és mindennapi használatra ajánlott kupakos toll cserélhető betéttel.-kupakos toll -cserélhető betét -átlátszó tolltest -bordázott fogórész -wolfram-karbid íróhegy -a kupak színe megegyezik a tinta színével ..
305 Ft 263 Ft Nettó ár:207 Ft
- lemezek praktikus tárolására - a hajtófül megakadályozza a lemez esetleges kihullását, antisztatikus anyaga védi a lemezt a feltöltődéstől - a zseb hátsó oldala öntapadó - méret: 127x127 mm..
2 881 Ft 2 592 Ft Nettó ár:2 041 Ft
A Dubai agendák puha, bőrhatású anyagból egyedi varásssal készülnek. A színek és formák valamint a stílusos vászonbetétek együtt alkotnak derűs összehangot.-időbeosztás: félórás, 8-20.00 h -műbőr, bőrhatású borító -lapok 70 g/m2, fehér ofszet papírból -jelzőszalaggal -sarokperforáció -Budapest és ..
4 953 Ft 2 477 Ft Nettó ár:1 950 Ft
Stílusos töltőtoll diákoknak, irodai munkához és kreatív tevékenységhez.-rozsdamentesacél, nem karcoló tollhegy -1300 m íráshosszúság -nem utántölthető -víz alapú tinta -műanyag klip -0,6 mm hegyvastagság..
674 Ft 578 Ft Nettó ár:455 Ft
A Maped "Pixel Party" kollekciójával egy retro-futurisztikus környezetbe csöppenhetünk, mely fiúknak és lányoknak egyaránt vonzó világot jelent.Egyedi megjelenésű radírok, melyek ötvözik az ergonómiát és az esztétikát.-háromszög formájú ceruzaradír, díszített papírtokban -nem morzsolódik -formáj..
743 Ft 462 Ft Nettó ár:364 Ft
Törlőpapír plusz W1 rendszerhez 2 rétegű kék színű 255 m tekercshossz 750 lap/tekercs 26 cm tekercsátmérő 23,5 cm tekercs szélességGyártó cikkszáma: 130052..
22 289 Ft 18 425 Ft Nettó ár:14 508 Ft
Kutya témájú matricák.- 35 db öntapadós matrica - ideális albumok, mappák, levelek, meghívók dekorálására, vagy egyedivé varázsolására - a ragasztás során fejlődik a kézügyesség és a kreativitás..
1 238 Ft 966 Ft Nettó ár:761 Ft